O firmie

Mój Brzuszek to My, dwie siostry - dwie mamy. Stworzyłyśmy sklep, w którym jest wszystko, co do tej pory trudno nam było znaleźć w jednym miejscu, czyli odzież ciążową i odzież do karmienia. Mójbrzuszek.pl powstał z myślą o mamach, takich jak My- mamie karmiącej i mamie oczekującej. W ciąży wszystkie chcemy wyglądać pięknie i modnie, a jednocześnie czuć się wygodnie w ubraniach najwyższej jakości, bezpiecznych dla nas i naszych dzieci. Dlatego postanowiłyśmy stworzyć miejsce przyjazne każdej mamie, abyśmy w tym wyjątkowym dla nas czasie nadal czuły się kobieco i atrakcyjnie.

Wam Kochane Brzuszki, oferujemy odzież naturalną, pochodzącą wyłącznie od polskich producentów.

Naszym priorytetem jest Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie, dlatego zamówienia są realizowane błyskawicznie, towar zawsze jest zgodny z opisem, a jego jakość odzwierciedlają załączone zdjęcia.

 

W naszej ofercie znajdziesz: bluzki ciążowe i do karmienia, bluzy ciążowe i do karmienia, tuniki ciążowe, sukienki ciążowe i do karmienia, spódnice ciążowe, leginsy ciążowe, spodnie ciążowe, bieliznę do karmienia, t-shirty z wesołymi nadrukami, koszulki nocne ciążowe i do karmienia, piżamy, szlafroki.

Wszystko dla Brzuszka, w jednym miejscu.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i jakości produktów.